Hämeenlinna Fitness Cup osanottajat


Sivua päivitetään 2-3 kertaa viikossa sitä myötä kun tiimit lähettävät ilmoittautumisiaan.

Päivitetty 19.6.2024, kello 23.07

Bikini fitness
Pinja Puranen, Team Advanced Fitness, Jyväskylä (153)
Heli Liikanen, Northern Lights Team, Oulu (154)
Mikaela Friberg, Team Fit Rebels, Hanko (158)
Julia Piekkari, Team Fitfarm, Tampere (159)
Annika Äijälä, Team Fitfarm, Seinäjoki (160)
Paula Kokkoniemi, Team Jiipee, Rovaniemi (161)
Salla Hakala, Team Advanced Fitness, Turku, Kuopio (162)
Nenna Räty, Team Smells Like Fitness, Joensuu (162)
Jaana Alakortes, Team Advanced Fitness, Helsinki (162)
Ella Hatakka, Team Advanced Fitness, Helsinki (163)
Veronica Oksanen, Team Pro Academy, Espoo (163)
Milla Valkosaari, Team Will-Do, Kouvola (163)
Unna Unadike, Team SuperMoves, Tampere (163)
Mea Kosonen, Team Badass Athletes, Kerava  (163)
Minttu Lindgren, Team Nordic Physique, Vantaa (164)
Venla Virtanen, Team Karboni, Kokemäki (164)
Aino Karvonen, Team MK-Physique, Tampere (164)
Julia Heittokangas, Team Fitfarm, Tampere (164)
Julia Silander, Team Advanced Fitness, Tampere (165)
Jenna Peura, Team Smells Like Fitness, Joensuu
Julia Lindöf, Team Badass Athletes, Helsinki (165)
Alisa Hilli, Northern Lights Team, Oulu (167)
Annika Lehtonen, Team MK-Physique, Tampere (167)
Jasmiina Kuvaja, Team Fysiomaker, Kuopio (167)
Iisa Sonninen, Team Fysiomaker, Kuopio (167)
Yasmin Smith, Team Fitfarm, Tampere (167)
Milja Malkamäki, Team Focus, Lohja (168)
Kristiina Kylmäoja, Northern Lights Team, Oulu (168)
Sini Pitkänen, Team Voimalaitos, Helsinki (168)
Sini Ollikainen, Team TT-Athletic, Joensuu (168)
Sanni Savela, Team Advanced Fitness, Turku (169)
Ida Jauhiainen, Team Jiipee, Tornio (169)
Sonja Puranen, Team Athlete Figures, Lahti (169)
Miina Matilainen, Team Advanced Fitness, Jyväskylä (169)
Kiia Kamilla Keisala, Team Jiipee, Jyväskylä (170)
Kristiina Pekonen, Team TT-Athletic, Joensuu (170)
Kaisa Puolakka, Team Advanced Fitness, Helsinki (171)
Karoliina Loukusa, Team Advanced Fitness, Kuusamo (171)
Laura Didoni, Team Advanced Fitness, Helsinki (172)
Janni Häkkinen, Team Fitfarm, Tampere (172)
Kia Viimala, Team Advanced Fitness, Helsinki (173)
Melike Karakaya, Team Advanced Fitness, Vantaa (173)
Helena Pärssinen, Team FitFire, Vääksy (175)
Sarianna Virtanen, Team Step2Fit, Pori (176)
Jenna Holopainen, Team Advanced Fitness, Turku  (179)
Jenna Timonen, Team FitFire, Lahti (182)
Sandra Wennström, Team Fitfarm, Tampere (182)

Body fitness
Pinja Hiljanen, Team Jiipee, Ii (155)
Suvi Holsti, Team FitFire, Lahti (156)
Nikita Kurkinen, Team Jiipee, Rovaniemi (157)
Janina Karhu, Pure Vision Team, Turku (160)
Krista Kylväjä, Team MK-Physique, Nokia (162)
Kirsi Kemppainen, Team Fysiomaker, Kuopio (162)
Veronica Ehrola, Team Fitfarm, Tampere (164)
Anna Leinonen, Bodyart Team, Lappeenranta (164)
Roosa Pulkkinen, Team Advanced Fitness, Tampere (165)
Jasmin Hopia, Team Badass Athletes, Vantaa (166)
Eva Tinkanen, Team Karboni, Kotka (166)
Iida Hallström , Team Apex, Helsinki (166)
Kati Ikonen, Team Will-Do, Vantaa (168) (M45)
Meri Huhta, Northern Lights Team, Oulu (170)

Wellness fitness
Heidi Kela, Team Fit Rebels, Valkeakoski (150)
Susanna Kynsilehto, Northern Lights Team, Oulu (152)
Petra Pukarinen, Team Fit Rebels, Helsinki (157)
Mira Hämäläinen, Bodyart Team, Mikkeli (158)
Mari Viljanen, Team Advanced Fitness, Tampere (160)
Nea Karjalainen, Team Advanced Fitness, Lahti (160)
Juuli Korkeila, Invicta Fitness Team, Lohja
Sara Laiho, Team Piukat Paikat, Pori (163)
Terja Kunelius, Team FitFire, Vantaa (164)
Niina Pyrhönen, Team Will-Do, Vantaa (167) (M35)
Heidi Rohunen, Northern Lights Team, Oulu (167)
Sohvi Törmälä, Team Athlete Figures, Lappeenranta (167)
Jaana Röppänen, Team Pro Academy, Vantaa (169)
Emmi Kemppainen, Northern Lights Team, Oulunsalo (170)
Kiira Karimaa, Team East Body, Helsinki (170)
Helena Pohjalainen, Team Badass Athletes, Tampere (171)
Tiina Siivonen, Team Step2Fit, Turku (173)

Artistic fitness
Unna Unadike, Team SuperMoves, Tampere
Kia Viimala, Team Advanced Fitness, Helsinki
Sonja Puranen, Team Athlete Figures, Lahti

Acrobatic fitness

Women’s physique
Lilli Pikkarainen, Team Karboni, Tuusula
Annika Kyyneva, Team Karboni, Vantaa

Men’s physique
Lauri Koskinen, Team Step2Fit, Turku
Paavo Rouhiainen, Team Advanced Fitness, Lappeenranta (179)
Pekka Holso, Team Karboni, Valkeakoski (180)

Classic bodybuilding
Daniel Berrebbah, Pure Vision Team, Turku
Ilmari Åsenbrygg, Team Jiipee, Äänekoski
Otto Latvakoski, Team TT-Athletic, Järvenpää
Tuomas Kuusisto, Team Fitfarm, Pälkäne
Sameli Tuohisto-Kokko, Team Fitfarm, Turku

Classic physique
Daniel Berrebbah, Pure Vision Team, Turku
Joel Mäkelä, Team Skip, Kotka
Otto Latvakoski, TT-Athletic, Järvenpää
Sameli Tuohisto-Kokko, Team Fitfarm, Turku

MASTERS MM-KARSINTA 45-49- JA YLI 50-VUOTIAAT

Body fitness

Marjo Koskinen, Team Supermoves, Raisio (M45)
Kati Ikonen, Team Will-Do, Vantaa (M45)
Kirsi Timonen, Team Smells Like Fitness, Joensuu (M45)
Tiina Vuojärvi, Team SuperMoves, Raisio (M50)

Bikini fitness
Minna Lietzen, Team Piukat Paikat, Noormarkku (M50)
Paula Kokkoniemi, Team Jiipee, Rovaniemi (M50)
Tetta Härkönen, Team Fit Rebels, Helsinki (M50)
Marja Mäkelä, Team Strong Physiques, Kerava (M50)

Wellness fitness
Women’s physique

Men’s physique
Pekka Holso, Team Karboni, Valkeakoski (M45)

Classic bodybuilding
Classic physique

 









Yhteistyössä SEO-markkinoinnin kanssa