Fitness SM-kilpailun osanottajat


Kilpailija:
Tarkista, että tietosi ovat oikeat. Mikäli olet ilmoittautunut useaan kilpailuun, tarkistathan ilmoittautumisesi kaikkien kilpailuiden osalta.

Tiimi pitää ilmoittaa viimeistään 30 päivää ennen kilpailua ja sen voi myös vaihtaa samalla aikataululla.
TÄRKEÄÄ: Ilmoita poisjäännistäsi osoitteeseen: [email protected]

M = kilpailija on masters -ikäinen, ja osallistuu yleisen sarjan kilpailussa samalla masters MM-karsintaan.

Bikini fitness -160cm
Suvi Ahokas, Team Finnish Physique Academy, Tampere
Daniela Kenton, Team Tzemppi, Turku
Roosa Räsänen, Team Fysiomaker, Siilinjärvi
Oona Kauppinen, Lean Team, Tampere
Henna Seppänen, Team Strong Body, Helsinki
Oona Kaartinen, Team MK-Physique, Järvenpää
Mirka Hotti, Team FitFire, Tampere
Nina Moritz, Team Pro Academy, Espoo
Janita Uusimäki, Team Fitfarm, Lappajärvi
Katariina Johansson, Team Bull’s All Out, Helsinki
Elvi-Victoria Alekseeva, Team Optimal Fit K&M, Jyväskylä
Emmi Heikkinen, Team Optimal Fit K&M, Vantaa

Bikini fitness -163cm
Aino Kotiluoto, Team Warriors, Espoo
Aleksiina Ristimäki, Team Bull’s All Out, Monaco
Tiia Kuusela, Team Optimal Fit K&M, Lahti M35
Heidi Elina Takala, Team West Coast Fitness Academy, Rauma M35
Emmi Mikkilä, Team Fitfarm, Seinäjoki
Iida Jääskeläinen, Team Fullmetal, Jyväskylä
Eevi Leppänen, Team Fit Lions, Jyväskylä
Venla Vierto, Team East Body, Tampere
Sarah Viitamäki, Team Balanced Body, Sastamala
Marja Mäkelä, Team West Coast Fitness Academy, Kerava M45
Sonja Ristolainen, Team SPower, Äänekoski M40
Mercedes Franzén, Team TS Performance, Lappeenranta M40


Bikini fitness -166cm
Pinja Partanen, Team Warriors, Espoo
Ella Mård, Team Madness,Turku
Sonja Aiello, Team Glory, Helsinki
Jasmina Vainio, Team Madness, Eurajoki
Eveliina Paronen, Team The One, Hamina
Emma Maaninka, Crew 03 -team, Hollola
Taru Partanen, Team Pro Level, Jyväskylä
Anna-Mari Kuusiniemi, Team Jiipee, Kemi
Johanna Rantala, Team MK-Physique, Tampere M35
Taru Viinikka, Team Strong Body, Vantaa
Anni Lipponen, Team Pro Level, Kirkkonummi

Bikini fitness -168cm
Riina Kiikkala, Team Fitfarm, Tampere
Hanna Uski, Team Warriors, Turku
Enni Sinisalo, Team Tähtikunto, Vantaa
Linh Saksa, Team Strong Body, Vantaa
Henna Tuomisto, Team Elite Academy, Tampere
Nina Borg, Team Pro Level, Helsinki M45
Kiia Helenius, Team Balanced Body, Kangasala
Minda Arbelius, Team Warriors, Espoo
Rosa Paloperä, Team Pro Level, Helsinki
Heidi Vainio, Team X-Shape, Seinäjoki  M35
Sallamari Kaisko, Team Madness, Turku
Julia Heikkinen, Team Finnish Physique Academy, Helsinki
Camilla Kyyriäinen, Team Madness, Turku
Ronja Mannerheimo, Team Fitfarm, Tampere
Reetta Kähärä, Team Power Gym, Kuusankoski
Erika Stenvall, Team Elite Academy, Imatra
Johanna Marjoniemi, Team FitFire, Lahti
Päivi Säisä, Team Ladyline, Iisalmi M45

Bikini fitness -170cm
Pernilla Böckerman, Team Fit Lions, Helsinki
Sanni Malinen, Team East Body, Helsinki
Victoria Kebede, Team East Body, Helsinki
Anni Länsilahti, Team Glory, Helsinki
Sofia Sorvisto, Team Fitfarm, Espoo
Iina Tatarinov, Team Strong Body, Vantaa
Mira Tolvanen, Team Green Beat, Turku M45
Laura Paavola, Team Finnish Physique Academy, Turku
Rita Rajala, Team Fit-X, Turku
Emma Louevuo, Team Pro Level, Vantaa
Alice Lubitch, Team Badass Athletes, Espoo
Jannica Jokinen, Team East Body, Helsinki
Niina Laamanen, Team Fitfarm, Tampere
Maria Isolauri, Team Solana, Helsinki

Bikini fitness -172cm

Nea Kontturi, Team East Body, Turku
Petra Vanhapiha, Team Elite Academy, Helsinki
Niina Sipilä, Team Power Gym, Kouvola
Kaisa Kantola, Team Jiipee, Kuusamo M35
Malin Nordström, Team Glory, Helsinki
Milla Tukiainen, Team Pro Academy, Tampere
Sonja Ollila, Team Warriors, Valkeakoski
Nea Leinonen, Team Piukat Paikat, Pori
Janina Latovehmas, Team Strong Body, Nummela
Juuli Hosio, Team Elite Academy, Tampere
Jasmin Vornanen, Team East Body, Helsinki

Bikini fitness +172cm
Heidi Sillanpää, Team Balanced Body, Vaasa
Anahita Manoocheri, Team Glory, Tampere
Sanna Nieminen, Team Badass Athletes, Tampere
Marika Hongisto, Team Finnish Physique Academy, Vantaa
Sanna-Maija Aalto,Team Optimal Fit K&M, Lahti
Céline Tschirpig, Team SPower, Tampere
Sanna Pyykkö, Team Glory, Helsinki
Sarita Ojala, Team Fitfarm, Rauma
Emmi Lohva, Team Fitfarm, Vaajakoski
Michaela Martiala, Team Trifinity, Lieto
Janina Lehti, Team Finnish Physique Academy, Espoo
Jonna Huhtakangas, Team Bull’s All Out, Seinäjoki
Ilona Pehkonen, Team Pro Academy, Helsinki

Body fitness -158cm
Jenny Nikki, Team Pro Level, Vantaa
Tiina Niinimäki, Team Bull’s All Out, Pirkkala M45
Maiju Arola, Team Fitfarm, Valkeakoski
Minna Hotti, Team FitFire, Vääksy M45
Monna Helen, Team FitFire, Viitaila  M40
Taina Tarvainen, Team Bull’s All Out, Salo M35
Kati Herranen, Team Bull’s All Out, Turku M45
Jenni Mäenpää, Team Jiipee, Oulu
Krista Anttonen, Team Bull’s All Out, Tampere
Iida Lehtiö, Team Fitfarm, Tampere
Tanja Tuohino, Team Jiipee, Jääli
Joanna Manninen, Team Elite Academy, Palokka
Erika Ruokamo, Team FitFire, Klaukkala M35
Essi Törrönen, Team Jiipee, Tornio
Ellen Wiren, Team Elite Academy, Tampere

Body fitness -162cm
Claudia Päivänurmi, Team Glory, Joensuu
Joan Keihäs, Team Fit-X, ParainenM35
Jonna Mäkinen, Team Jiipee, Rovaniemi
Tiina Skinnari, Team FitBody Pro, Keminmaa M35
Heidi Mannila, Team West Coast Fitness Academy, Laitila M35
Jutta Hautamäki, PT Team Fit, Lahti
Minette Mäkinen, Team East Body, Huittinen
Suvi Tihinen, Team East Body, Muhos
Melina Tikkanen, Team Fullmetal, Jyväskylä  M40
Ella Halima, Team West Coast Trainers, Pori
Jenny Karjalainen, Northern Light’s Fitness Team, Oulu
Katriina Pietilä, Team Strong Body, Nummela
Päivi Koskinen, Team Piukat Paikat, Noormarkku M45
Jenni Hulkko, Team Bull’s All Out, Vantaa (M35
Hanna Korhonen, Team Jiipee, Kuopio M35
Johanna Virtaniemi, Team Pro Fit, Kuortane  M35
Kia Inkiläinen, Team Glory, Jokioinen
Marika Rantala, Team Pro Fit, Seinäjoki
Milla Mikkonen, Team Sportlife, Kokkola
Katariina Hentinen, Team Bull’s All Out, Nilsiä

Body fitness -164cm
Kiia Karvonen, Team Jiipee, Joensuu
Mira Ahola, Crew 03 -team, Vantaa
Heli Pakarinen, Team Bull’s All Out, Kuopio M45
Tiia Takala, Team Athlete Figures, Lappeenranta
Miisa Haakana, Team Badass Athletes, Espoo
Tiina Kulmala, Team Strong Body, Vantaa M35
Johanna Siltala, Team Fitfarm, Lohja
Essi Vertanen, Team Balanced Body, Pirkkala
Martiina Pajunen, Team Optimal Fit K&M, Tampere M35
Laura Saine, Team West Coast Fitness Academy, Pori M35
Venla Forsström, Team Fitfarm, Helsinki
Marika Rontti, Team Piukat Paikat, Pori M35
Merja Turpeinen, Team Ladyline, Pielavesi M40

Body fitness -167cm
Heidi Järvinen, Team Bull’s All Out, Muurame M35
Auli Sakko, Team Pro-AM Gym, Keminmaa M40
Jenny Villanen, Team West Coast Fitness Academy, Lohja M40
Henna Tuomainen, Team Fitfarm, Kuopio
Linda Vallin, Team Optimal Fit K&M, Tampere
Venla Peltola, Vuokatti Sport Fitness Team, Kuopio
Krista Luoto, Team East Body, Helsinki M35
Janita Pulkkinen, Team SuperMoves, Kirkkonummi
Anna Lehtonen, Team X-Shape, Seinäjoki
Susan Hakala, Team Bull’s All Out, Akaa M45
Suvi Kaukainen, Team Bull’s All Out, Rauma M40
Elina Nöjd, Team Bull’s All Out, Helsinki M35
Jade Järvinen, Team Top Gun, Turku

Body fitness -170cm
Petra Alanne, Team Body Temple, Turku
Henna Aaltonen, Team East Body, Tampere
Sanna Saarman-Kemppi, Team Optimal Fit K&M, Espoo M40
Essi Hämäläinen, Team Bull’s All Out, Nurmijärvi M35
Jenna Räty, Team Sportlife, Jyväskylä
Erika Selander, Team Tzemppi, Kuopio
Jaana Vehkamaa, Team Fitfarm, Simpele M35
Roosa Mäkinen, Team Elite Academy, Tampere
Helena Huikkala, Team Fitfarm, Kauvatsa
Meiju Kiiski, Team Optimal Fit K&M, Lahti M35
Riina Kuittinen, Team Elixir Physique, Hyvinkää M40
Anna Hannikainen, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Nelli Lehtinen, Team Sportlife, Lappeenranta
Katariina Pitkänen, Team Elite Academy, Turku
Lotta Mönttinen, Team Fitfarm, Helsinki

Body fitness +170cm
Linda Päivinen, Lean Team, Tampere
Ida Jouhki, Sensei Team, Helsinki
Heidi-Mari Ojala, Team Jiipee, Kuopio
Anna Heinonen, Team Fysiomotion, Oulu
Sofia Fonsén, Team Bull’s All Out, Tampere
Essi Ikäläinen, Team Solana, Helsinki
Linda Backlund, Team Trifinity, Maxmo M45
Petra Maula, Team Strong Body, Lohja M35
Laura Mäkimartti, Team Fitfarm, Tampere
Sarianna Hietala, Team East Body, Söderkulla
Mirella Mäkelä, Team Bull’s All Out, Seinäjoki
Sohra Wallenius, Team Elixir Physique, Järvenpää M35

Wellness fitness -160cm
Nea Koponen, Team East Body, Espoo
Iira Rinne, Team East Fit, Joensuu
Raquel Alvo Santos, Team Elite Academy, Vantaa
Oona Hentunen, Team Elite Academy, Jyväskylä
Elin Liewendahl, Team Trifinity, Mariehamn
Veera Könönen, Team Finnish Physique Academy, Helsinki
Anniina Perälä, Team FitBody Pro, Rovaniemi
Sena Coban, Team Badass Athletes, Hyvinkää
Sara Länsivuori, Team Strong Body, Helsinki
Tiia Marttila, Team SPower, Vantaa
Jaana Seppä, Team Bull’s All Out, Oulu  M35
Sofia Fagerström, Team Pro Level, Vantaa
Meeri Mäenpää, Team Fitfarm, Ähtäri
Helmiina Troberg, Team Madness, Naantali
Suvi Laine, Team Bull’s All Out, Tampere
Johanna Keikko, Team Tähtikunto, Helsinki

Wellness fitness -164cm
Taru Eloranta, Team Bull’s All Out, Harjavalta
Sari Uski, Team SPower, Turku M35
Annika Lepistö, Team X-Shape, Seinäjoki
Annika Korte, Team SPower, Vantaa
Krista Vauhkonen, Team Pro Level, Joensuu
Erja Läspä, Team Pro Fit, Hyllykallio  M35
Julia Romppanen, Team East Elite Physique, Joensuu
Laura Peltomäki, Team Fitfarm, Tampere
Sandra Ek, Team FitFabriken, Porvoo
Emilia Sirainen, Team Fit, Lahti

Wellness fitness -168cm
Pinja Luukkonen, Team Badass Athletes, Helsinki
Inka Litokorpi, Team Madness, Naantali
Maija Hoving, Team Bull’s All Out, Turku
Jenni Korpela, Team Karboni, Vaajakoski
Sara Nevaranta, Team Tzemppi, Pori
Sanni Lahtinen, Team Finnish Physique Academy, Helsinki
Katja Podduikin, Team Fysiomaker, Kuopio  M40
Satu Kaleva, Team FitFire, Rauma
Noora Hämäläinen, Team Bull’s All Out, Turku
Mercedes Franzén, Team TS Performance, Lappeenranta M40
Sirke Virkkunen, Team Badass Athletes, Helsinki
Nelli Heikkilä, Team Badass Athletes, Helsinki
Kati Himberg, Team Body Temple, Salo M35

Wellness fitness +168cm
Sanna Raumala, Northern Light’s Fitness Team, Oulunsalo M40
Anna Ropponen, Team Optimal Fit K&M, Mikkeli M35
Sanna Kauramäki, Lean Team, Tampere M35
Kaisa Nisula, Team Badass Athletes, Espoo
Karoliina Tolvi, Team Elixir Physique, Klaukkala M35
Birgitta Koljonen, Team Sportlife, Jämsänkoski
Saina Savage, Team Balanced Body, Tampere M35
Katriina Mannonen, Team West Coast Fitness Academy, Pori
Jonna Hakanpää, Team Bull’s All Out, Seinäjoki
Julia Bährend, Team Bull’s All Out, Pirkkala
Maria Virtanen, Crew 03 -Team, Lahti
Annabel Rosenberg, Team Balanced Body, Tampere

Women’s physique
Tanja Ekola, Lean Team, Nokia M35
Janni Tuononen, Team Warriors, Helsinki
Marika Näykki, Team Bull’s All Out, Hyllykallio  M40
Emmi Räsänen, Team Solana, Espoo
Susanna Hottinen, Team Solana, Vantaa
Hannele Kejonen, Team Jiipee, Tuusula M35
Ulpu Silvennoinen, Team Strong Body, Vesivehmaa M35
Saara Kokko, Northern Light’s Fitness Team, Oulu M35
Anni Karinen, Team Sportlife, Kerava

Fitness
Jasmin Mantila, Team Eastbody, Helsinki
Janica Aherikko, Team Fit-X, Helsinki
Eevi Seikkula, Team Elite Academy, Rauma
Karena Eerikäinen, Team Top Gun, Helsinki

Fit model
Sofia Kareeva, Team Karboni, Turku
Johanna Nikkanen, Team Strong Body, Lohja
Eeva Viinikainen, Team Golden Fitness, Tampere
Kati Viitala, Team Golden Fitness, Turku
Ida Jokinen, Team Golden Fitness, Hämeenlinna
Elisabeth Erholtz, Team Golden Fitness, Turku

Men’s physique -175cm
Dembo Drammeh, Team Karboni, Jyväskylä
Said Naeim Hosseini, Team Trifinity, Jakobstad
Joel Virta, Team Power Fit, Helsinki
Philip Ekblad, Team Power Fit, Inkoo
Sherko Eliassi, Team Fit Lions, Turku
Vili Volotinen, Team Pro Level, Jyväskylä
Eemeli Ansa, Team Optimal Fit K&M, Helsinki
Albert Minthant, Team Pro Level, Espoo
Väinö Suokas, Lean Team, Pirkkala
Santeri Puurunen, Team Warriors, Riihimäki
Jere Rantonen, Team Fysiomotion, Vantaa

Men’s physique -182cm
Jaakko Ylitalo, Northern Light’s Fitness Team, Oulu
Christian Lindqvist, Crew 03 -Team, Lahti
Javid Noori, Team Pro Level, Espoo
Veikka Nieminen, Team Karboni, Muurame
Aref Amiri, Team Power Fit, Helsinki
David Santos, Team Elixir Physique, Riihimäki
Jalmari Raittila, Team Tzemppi, Pori
Samuel Eduful, Team Power Fit, Vantaa
Mikko Vellonen, Team Power Fit, Helsinki
Kristian Makara, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Soran Mohammed, Team Warriors, Helsinki
Jere-Arttu Saarenpää, Northern Light’s Fitness Team, Oulu
Matias Piispa, Team Warriors, Vantaa
Kristian Lampinen, Team Pro Level, Helsinki

Men’s physique +182cm
Jori Väisänen, Northern Light’s Fitness Team, Sotkamo
Turo Shemeikka, Team X-Shape, Seinäjoki
Tatu Saareks, Team Solana, Lappeenranta
Juuso Mäki-Kuhna, Team Pro Level, Lappeenranta
Abdi Mohamed Abdi, Team Fitfarm, Tampere
Kingsly Epie, Team Pro Level, Hyvinkää
Joonas Lahti, Team Balanced Body, Tampere
Santeri Mettälä, Team Powerhouse ry., Tampere
Mika Vähämäki, Team Pro Level, Espoo
Sami Klemetti, Team Pro Level, Helsinki
Joona Reunamäki, Team Green Beat, Tampere
Elias Lehtinen, Team Warriors, Vantaa
Rasmus Suomela, Team Pro Level, Espoo

Classic bodybuilding -180cm
Johnny Furu, Team Pro Level, Helsinki M40
Henri Kivijärvi, Team Karboni, Savonlinna
Jarkko Kettunen, Team Kuofit, Varkaus
Eetu Lähteenmaa, Team Fitfarm, Tampere
Mikko Kainulainen, Team Powerhouse ry, Tampere
Pasi Järvenpää, Team Jiipee, Kem
Aapo Kilpeläinen, Team Fitfarm, Tampere M45
Aram Hajipour, Team Karboni, Turku M40
Nuutti Kokkonen, Team Fysiomotion, Kuopio
Robert Nitz, Team Tähtikunto, Espoo M40
Tomi Pakka, Team Powerhouse ry., Seinäjoki
Eeli Halonen, Jeven ja Eelin tiimi, Tampere
Antti Heisto, Team Karboni, Jyväskylä

Classic bodybuilding +180cm
Joni Kultanen, Team Body Temple, Salo
Andreas Will, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Jesse Salminen, Team Sportlife, Lappeenranta
Eemi Salminen, Team Solana, Helsinki
Teemu Laaksonen, Team Fitfarm, Tampere
Jouni Pesonen, Team Jiipee, Oulu
Kimi Filpus, Team Solana, Helsinki
Jeve Ojala, Jeven ja Eelin tiimi, Jyväskylä
Aleksi Tumelius, Northern Light’s Fitness Team, Oulu

Classic physique
Jani Peltoniemi, Team Jiipee, Kem
Mikko Piirainen, Team Karboni, Jyväskylä
Mikko Muttonen, Team Jiipee, Savonlinna
Benard Antwi, Team Jiipee, Kuusamo
Shapor Karimi, Team Karboni, Jyväskylä
Jani Hukkanen, Team Elixir Physique, Riihimäki
Sattar Karimi, Team Karboni, Jyväskylä



Seuraa meitä myös instagramissa

Yhteistyössä SEO-markkinoinnin kanssa