Pajulahden Harjoituskilpailun osanottajat


Kilpailija:
Tarkista, että tietosi ovat oikeat.
TÄRKEÄÄ: Ilmoita muutoksen tarpeesta tai poisjäännistäsi osoitteeseen: [email protected]
Mikäli olet ilmoittautunut useaan kilpailuun, tarkistathan tietojesi oikeellisuuden kaikkien kilpailuiden osalta.

Päivitetty 29.6.2022 kello 18.29

Bikini fitness
Wilma Peltola, Team Pro Level, Espoo
Tuulia Takanen, Team Pro Level, Espoo
Tiina Fabritius, Team Supermoves, Naantali
Mikaela Tavio, Team Supermoves, Turku
Iida Koivu, Team Optimal Fit K&M, Hämeenlinna
Marinka Miikkulainen, Team Pro Level, Tampere
Annu Kangas, Team Badass Athletes, Helsinki
Kati Viitala, Team Madness, Turku
Iina Pehkonen, Team East Elite Physique, Lieksa
Iina Taimi, Team Pro Level, Riihimäki
Sofia Björkskog, Team Trifinity, Pietarsaari
Marika Hillgrén, Team Supermoves, Turku
Susanna Wertti, Team Supermoves, Turku
Tia Tasa, Team Voimalaitos, Espoo
Lotta Koivu, Team Fit Rebels, Helsinki
Emmi-Liisa Salminen, Team Green Beat, Pori
Iiris Romo, Team Fullmetal, Jyväskylä
Ira Korhonen, Team MK Physique, Tampere
Emilia Härkälä, Team Strong Body, Nummela
Oona Harju, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Nea Snellman, Nomad Elite Team, Tampere
Laura Annola, Team Pro Fit, Tampere
Clarissa Pajukoski, Team Focus, Forssa
Wilma Luostarinen, Team Pro Level, Kuopio
Annika Lehtonen, Team MK-Physique, Somero
Annina Peitso, Team Pro Fit, Vaasa
Josefiina Jääskeläinen, Team Finnish Physique Academy, Helsinki
Amelia Tarvainen, Team Fysiomaker, Kuopio
Essi Partanen, Team MK-Physique, Toholampi
Ronja Granholm, Team Finnish Physique Academy, Helsinki
Serena Rauhala, Team Pro Level, Vantaa
Cecilia Patjas, Team IoFit, Kouvola
Iida Södergård, Nomad Elite Team, Pirkkala
Aada Mäenpää, Team East Body, Vantaa
Nana Holtinkoski, Team Fitbody Pro, Muhos
Minna Koivusilta, Tea Fitbody Pro, Vaasa
Siina Bogdanoff, ei tiimiä, Varkaus
Janica Ngo, Team Strong Body, Helsinki
Ella Nummela, Team Fitbody Pro, Rovaniemi
Kira Kekäläinen, Team Eastbody, Savonlinna
Linda Oljakka, Team FitFabriken, Sipoo
Essi Alanen, Team Pro Level, Jyväskylä
Isa Tarvainen, Team Pro Level, Utsjoki
Venla Vierto, Team East Body, Tampere
Nelli Paldanius, Team Pro Level, Nurmijärvi
Ella Alanko, Team Pro Academy, Vantaa
Elisa Hepola, Northern Lights Fitness Team, Oulu
Heli Tahvanainen, Team East Elite Physique, Lehmo
Heidi Takala, Team West Coast Trainers, Rauma
Rebecca Koskinen, Team Golden Fitness, Espoo
Sara Vättö, Team Supermoves, Naantali
Janette Lyyski, Team Fitfarm, Turku
Miia Latvanen, Team Golden Fitness, Helsinki
Nina Borg, Team Pro Level, Helsinki
Jaana Maria Hyytiä, ei tiimiä, Paimio
Anni Saloniemi, Team Fitfarm, Laitila
Iina Penttinen, Team Fysiomaker, Kuopio
Ella Makarova, Team Strong Body, Lohja
Kati Jokinen, Team Pro Fit, Kuortane
Meeri Kallanto, Team Balanced Body, Hämeenlinna
Vera Salmi, Team Fitfarm, Jyväskylä
Jenni Malmstén, Team Strong Body, Lohja
Inga Valonen, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Patricia Viitanen, Team Pro Level, Porvoo
Milla Karvinen, Team SHFitAthletic, Joensuu
Minna Lietzen, Team Piukat Paikat, Noormarkku
Evgenia Aaltonen, ei tiimiä, Helsinki
Annika Jääskö, Team Arctic Figure, Rovaniemi
Jenni Rissanen, Team Pro Academy, Pieksämäki
Anna-Maija Trosterud, Team Focus, Helsinki
Netta Anttila, Team MK-Physique, Tampere
Katariina Karlsson, Team MK-Physique, Mänttä
Iida Weckman, Team Focus, Pirkkala
Anna Kunavina, Golden Fitness Team, Espoo
Elisabeth Erholtz, Team Golden Fitness, Turku
Saara Lankinen, Team Golden Fitness, Helsinki
Roosa Uitus, Team Balanced Body, Pirkkala
Paula Tiusanen, Team Arctic Figure, Saarenkylä
Riina Kainulainen-Mutanen, Team Pro Level, Vantaa
Jasmin Vornanen, Team East Body, Helsinki
Janina Karvonen, Team FitFire, Lahti
Hagar Qadumi-Saari, Team BodyRock, Turku
Reetta Elorinne, Team Strong Body, Lohja
Janina Karvonen, Team FitFire, Lahti
Taru Pesonen, Team Finnish Physique Academy, Vantaa
Minja Purhonen, Team Balanced Body, Jyväskylä
Marjo Voutilainen, Team Pro Level, Espoo

Body fitness
Minna Korhonen, Team Bull’s All Out, Vantaa
Tiia Reinikainen, Team Kuofit, Kuopio
Heidi Marttila, Team JiiPee, Filpus
Mari Oikari, Team Bull’s All Out, Jyväskylä
Katri Vallasvuori, Team Golden Life, Helsinki
Venla Raussi, Team Finnish Physique Academy, Tampere
Marika Nyström, Team Will-Do, Vantaa
Hanna Melamies, Team Body Temple, Salo
Sini Lehtonen, Team Bull’s All Out, Tampere
Kiia Toivanen, Team East Elite Physique, Joensuu
Eveliina Saarinen, Team Bull’s All Out, Jämsä
Tiina Vuojärvi, Team Bodyrock, Raisio
Diana Sandvik, Team Supermoves, Turku
Armi Lehtimäki, Team JiiPee, Kemi
Heidi Hänninen, Team Bull’s All Out, Turku
Reetta Ronimus, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Anniina Julkunen, Team Pro Level, Joensuu
Hanna Laurila, Team Strong Body, Kuusankoski
Emilia Leppänen, Team Bull’s All Out, Järvenpää
Anu Nousiainen, Team Kuofit, Mikkeli
Emmi Parviainen, Team Bull’s All Out, Pori
Tinja Matkoski, Team Pro Fit, Lappajärvi
Heidi Kuusinen, Team MK-Physique, Kokkola
Sari Kalamaa, Team SH FitAthletic, Reijola
Linda Vainio, Team Bull’s All Out, Turku
Janna Myllynen, Team Bull’s All Out, Orimattila
Anu Koski, Team Bull’s All Out, Tampere
Ida Vihtari, ei tiimiä, Tampere
Tessa Olsbo, Team Bull’s All Out, Tampere
Essi Vuorinen, Team Bull’s All Out, Tampere
Ella Salonen, Team Power Gym, Hollola
Eeva Isotalo, Team Bull’s All Out, Lempäälä
Outi Harju, Team MK-Physique, Valkeakoski
Sanna Typpö, ei tiimiä, Kokkola
Hilla Härkönen, Team East Body, Vantaa
Kaisa Kasurinen, Team East Elite Physique, Joensuu
Marianne Kankaisto, Team MK-Physique, Tampere
Roosa Seppänen, Sensei Team, Ojakkala
Sirpa Polvi, Team Fysiomotion, Ylivieska
Suvi Ahokas, Team Finnish Physique Academy, Tampere
Katri Haapamäki, Team Fitfarm, Tampere
Mindi Nuutti, Team Fitfabriken, Porvoo
Jenni Aro, Team Bull’s All Out, Kausala
Elisa Lappalainen, Team Voimalaitos, Söderkulla
Suvi Kaukainen, Team Bull’s All Out, Rauma
Jasmin Kettunen, Team Fit Lions, Helsinki
Anna-Maria Sallinen, Team Fysiomaker, Varkaus
Anne Piippo, Team LadyLine, Kiuruvesi
Heidi Urjanheimo, ei tiimiä, Turku
Susanna Villanen, Team Body Temple, Salo
Jenny Närvi, Team Fitfarm, Rauma
Annika Klemetti, Team Optimal Fit K&M, Vantaa
Petra Kuusisto, Team BodyRock, Naantali
Monna Helen, Team FitFire, Asikkala
Elisa Lappalainen, Team Voimalaitos, Söderkulla
Emmi Kalliosalo, Team Kuofit, Kuopio
Sini Salkimo, Team Bull’s All Out, Vahto
Taru Viinikka, Team Strong Body, Vantaa

Wellness fitness
Aleksandra Kontio, Team Strong Body
Riikka Järvelä, Team Pro Fit
Susanne Härmä, Team Finnish Physique Academy, Kulho
Eerika Kehusmaa, Team JiiPee, Ii
Salla Kelander, Team Pro Level, Tuusula
Heidi Majuri, Team West Coast Fitness Academy, Klaukkala
Veera Seilonen, Team Strong Body, Mikkeli
Nicoline Åström, Team SPower, Kokkola
Suvi Nieminen, Team Pro Level, Lahti
Sandra Ek, Team FitFabriken, Porvoo
Henna Silvennoinen, Team SH FitAthletic, Joensuu
Piretta Hämäläinen, Team MK-Physique, Lempäälä
Enni Tervola, Team Bull’s All Out, Tampere
Linda Hämäläinen, Team Supermoves, Naantali
Sara Havia, Team Bull’s All Out, Espoo
Kaisa Nisula, Team Badass Athletes, Turku
Tiina Nevalainen, Team SH FitAthletic, Joensuu
Julia Kinnunen, Team Fitbody Pro, Keminmaa
Aino Lindeman, Team Golden Fitness, Hollola
Amanda Svennblad, Team Fit Rebels, Vantaa
Anniina Lackman, Team Bull’s All Out, Lempäälä
Tuula Putkuri, Team Bodyrock, Turku
Paula Koskenheimo, Team Bull’s All Out, Mänttä
Anni Kemppinen, Team Bull’s All Out, Heinola
Jasmin Toivanen, Team Fitbody Pro, Keminmaa
Johanna Vekara, Team Pro Fit, Vaasa
Claudia Kaiser, Team Fit Rebels, Espoo
Anu Ikonen, Team Athlete Figures, Veikkola
Pihla Räsänen, Team Balanced Body, Nokia
Linda Berglund, Team Golden Fitness, Järvenpää
Katalina Kivinen, ei tiimiä, Espoo
Vilma Leppänen, Team Pro Level, Mikkeli
Tuuli Tyrväinen, Team Bull’s All Out, Tampere
Meriliis Tamm, Team Pro Level, Porvoo
Ida Salminen, Team Fit Rebels, Helsinki
Laura Virlander, Team Balanced Body, Tampere
Frida Leino, Team Balanced Body, Tampere
Anne Marika Nordström, Team Golden Fitness, Helsinki
Piia Niva, Team FitBody Pro, Lautiosaari
Miia Seppälä, Team Badass Athletes, Tuusula
Satu Kaleva, Team FitFire, Rauma
Eevi Hiltunen, Team Madness, Naantali

Women’s physique
Ulpu Silvennoinen, Team Strong Body, Vesivehmaa
Eveliina Koski, Team Tzemppi, Tampere
Karoliina Messo, Team Tzemppi, Tampere

Artistic fitness
Mikaela Tavio, Team Supermoves, Turku
Iiris Romo, Team Fullmetal, Jyväskylä
Hannele Eronen, Team Elixir Physique, Jyväskylä

Acrobatic fitness

Classic bodybuilding
Markus Lindgren, Team Body Temple, Salo
Jonatan Utriainen, Team Voimalaitos, Porvoo
Aapo Hyttinen, Team Pro Level, Joensuu
Niclas Grönlund, Team Badass Athletes, Vantaa

Men’s physique
Pasi Puumala, Team Fysiomotion, Kokkola
Kristian Malmstén, Team Strong Body, Lohja
Santeri Sorasahi, Team Finnish Physique Academy, Helsinki
Erik Forssell, Team Pro Level, Espoo
Ari Virtanen, Team Pro Fit, Seinäjoki
Kaarle Wasama, Team Pro Level, Helsinki
Pekka Posio, Northern Lights Fitness Team, Helsinki
Jaakko Siipola, Team Bull’s All Out, Pori
Esko Tiainen, Team Finnish Physique Academy, Joensuu
Ilkka Ollila, Team IoFit, Kouvola
Mika Pouttu, Team Strong Body, Lohja
Christian Pesonen, Team Fit Lions, Espoo
Benjamin Isberg, Team Fit Lions, Turku

Fit model
Triin Aigro, Team Golden Fitness, Lahti
Tea Kivimäki, Team Golden Fitness, Kangasala
Suphasiri Jääskeläinen, Team Golden Fitness, Helsinki
Mira Rönnberg, Team Golden Fitness, Helsinki
Evgenia Aaltonen, ei tiimiä, Helsinki

Classic physique
Aaro-Elias Seppo, Team East Body, Helsinki
Ahmed Banay, Team Bull’s All Out, Helsinki

Bodybuilding
Alan Rasid Faraj, ei tiimiä, Oulu
Yhteistyössä SEO-markkinoinnin kanssa