Fitness Classic Turku kilpailuun ilmoittautuminen


Kilpailu pidetään 10.-11. huhtikuuta, Kupittaan Palloiluhallissa, Turussa. Rekisteröinti perjantaina 9.4. klo 17-20 välillä.


Kilpailija:
Tarkista, että tietosi ovat oikeat.
Tiimi pitää ilmoittaa viimeistään 30 päivää ennen kilpailua ja sen voi myös vaihtaa samalla aikataululla.
Tiedot päivitetään MANUAALISESTI noin 2-3 päivän viiveellä, joten älä heti laita uutta ilmoittautumista, jos ilmoittautumisesi ei näy heti.
TÄRKEÄÄ: Ilmoita poisjäännistäsi osoitteeseen: [email protected]
Lista päivitetty 22.1.2020 kello 14.26


Bikini fitness – 160 cm
Jemina Hietanen, Team Elite Academy, Tampere (155)
Daniela Kenton, Team Tzemppi, Turku (156)
Roosa Räsänen, Team FysioMaker, Siilinjärvi (156,5)
Katriina Takala, Team Tzemppi, Pori (157)
Helmi Uotila, Team Power Fit, Turku (157,5)
Oodi Anttila, Team Strong Body, Tampere (158)
Mirka Hotti, Team FitFire, Tampere (158)
Oona Kaartinen, Team MK-Physique, Järvenpää (158)
Susanna Majuri, Team Balanced Body, Espoo (159)
Nina Moritz, Team Pro Academy, Espoo (160)


Bikini fitness– 163 cm
Saara Suominen, Team Pro Level, Helsinki (161)
Elli Siippanen, Team Golden Fitness, Tampere (162)
Rosa Avila, Team Pro Level, Helsinki (163)
Veera Eronen, Team Pro Academy, Joensuu (163)
Sarah Viitamäki, Team Balanced Body, Sastamala (163)
Claudia Saarinen, Team Fitfarm, Tampere (163)
Liisa Lausti, Team SPower, Turku (163)
Marja Mäkelä, Team West Coast Fitness Academy, Kerava (163)


Bikini fitness – 166 cm
Riina Kiikkala, Team Fitfarm, Tampere (166)
Malla Kontto, Team Sportlife, Helsinki (166)
Nina Borg, Team Pro Level, Helsinki (166)
Riikka Lehtosalo, Team Jiipee, Rovaniemi (166)
Enni Sinisalo, Team Tähtikunto, Vantaa (166)


Bikini fitness – 169 cm
Iida Ali-rantala, Team Pro Fit, Seinäjoki (167)
Nea Ämmälä, Team Fitfarm, Seinäjoki (167,5)
Johanna Marjoniemi, Team FitFire, Lahti (168)
Ronja Mannerheimo, Team Fitfarm, Tampere (168)
Milana Hillbom, Team Badass Athletes, Klaukkala (168)
Sanni Malinen, Team East Body, Helsinki (168)
Nina Pollari, Team Strong Body, Vantaa (168)
Annabel Rosenberg, Team Balanced Body, Tampere (168,5)
Riikka Heikkilä, Jeven ja Eelin tiimi, Espoo (169)
Nella Volanen, Team FitFabriken, Porvoo (169)
Janina Moisander, Team Fitfarm, Kokkola (169)


Bikini fitness + 169 cm
Jannica Jokinen, Team East Body, Helsinki (169,5)
Rita Rajala, Team Fit-X, Turku (169,5)
Julia Asumalahti, Team Balanced Body, Ikaalinen (170)
Emma Louevuo, Team Pro Level, Vantaa (170)
Emma Keränen, Team Pro Level, Vantaa (170)
Krista Konttajärvi, Team Jiipee, Tornio (170)
Niina Laamanen, Team Sportlife, Tampere (170)
Emma Hautala, Team Fitfarm, Kokkola (170,5)
Elli Iso-Tuisku, Nomad Elite Team, Tampere (171)
Netta Suikkanen, Team Balanced Body, Oulu (171)
Kaisa Kantola, Team Jiipee, Kuusamo (171)
Johanna Kokkila, Team Glory, Helsinki (171,5)
Heini Mäkelä, Team Power Gym, Lahti (172)
Nea Leinonen, Team Piukat Paikat, Pori (172)
Janina Latovehmas, Team Strong Body, Nummela (172)
Sanna Nieminen, Team Badass Athletes, Tampere (173)
Marika Hongisto, Team Finnish Physique Academy, Vantaa (173,5)
Rosa Nenonen, Team Fitfarm, Helsinki (174)
Antonia Eneh, Team East Body, Helsinki (174)
Tuulia Takanen, Team East Body, Espoo (175)


Body fitness – 158 cm
Tiina Niinimäki, Team Bull’s All Out, Pirkkala (152)
Maiju Arola, Team Fitfarm, Valkeakoski (154)
Minna Hotti, Team FitFire, Vääksy (154)
Kati Herranen, Team Bull’s All Out, Turku (155)
Minna Pohjola, Team Bodyrock, Turku (156)
Jenni Mäenpää, Team Jiipee, Oulu (157)
Emmi Räsänen, ei tiimiä, Espoo (157)
Kirsi Timonen, Team PiranttiSport, Joensuu (157)
Salli Valta, Team Fitfarm, Rauma (157)
Kristiina Koivusalo, Team Bull’s All Out, Kaustinen (158)


Body fitness – 163 cm
Tuulia Sundell, Team Bull’s All Out, Tervakoski (160)
Heidi Mannila, Team Tzemppi, Laitila (160)
Pia Junttila, Team Jiipee, Oulu (161)
Ella Halima, Team West Coast Trainers, Pori (161)
Jenni Hulkko, Team Bull’s All Out, Vantaa (161,5)
Satu Hiltunen, Team Jiipee, Tornio (162)
Heli Karhu, Team Bull’s All Out, Kajaani (162)
Reija Vaikkola, Team Bull’s All Out, Kangasala (162,8)
Heli Pakarinen, Team Bull’s All Out, Kuopio (163)
Tiina Kulmala, Team Strong Body, Vantaa (163)
Miia Joukainen, Lean Team, Tampere (163)
Laura Anttila, Team Fitfarm, Helsinki (163)


Body fitness – 168 cm
Heidi Hänninen, Team Bull’s All Out, Turku (164)
Laura Saine, Team Tzemppi, Pori (164)
Henna Tuomainen, Team Fitfarm, Kuopio (164)
Janina Lumijärvi, VV Fitness Team, Porvoo (164)
Auli Sakko, Team Pro-Am Gym, Keminmaa (164)
Marjo Hakojärvi, Team Strong Body, Lohja (164)
Karin Purhonen, Sensei Team, Ristiina (165)
Saija Paavilainen, Team West Coast Trainers, Harjavalta (165)
Saara Nieminen, Team Strong Body, Kouvola (165)
Kristiina Nummela, Team Fysiomotion, Seinäjoki (165)
Aurora Jokela, Team Strong Body, Helsinki (166)
Jasmin Kettunen, Team Fit Lions, Helsinki (166)
Jonna Repo, Team Elixir Physique, Hyvinkää (166)
Erika Selander, Team Tzemppi, Kuopio (166,5)
Suvi Kaukainen, Team Bull’s All Out, Kaaro (167)
Kirsi Helander-Helin, Team Bull’s All Out, Hämeenlinna (167)
Johanna Kraft, Team West Coast Fitness Academy, Hiltulanlahti (167)
Laura Oksanen, Team Fitfarm, Pieksämäki (167)


Body fitness + 168 cm
Oona Virta, WellGo Fitness Team, Pori (169)
Meiju Kiiski, Team Optimal Fit K&M, Lahti (169)
Elina Oksanen, Team Tzemppi, Yläne (170)
Heidi Hiitiö, Team FitFire, Lepsämä (174)
Emilia Leppänen, Team Bull’s All Out, Järvenpää (175)
Laura Mäkimartti, Team Fitfarm, Tampere (175)
Christa Koskivirta, Team Bull’s All Out, Salo (177)
Mirella Mäkelä, Team Bull’s All Out, Seinäjoki (181)
Reeta Koistinen, Team East Body, Helsinki (184)


Wellness fitness  – 163 cm
Heidi Majuri, West Coast Fitness Academy, Klaukkala (154)
Anniina Raitio, Team West Coast Trainers, Rauma (156)
Oona Hentunen, Team Elite Academy, Jyväskylä (156)
Anniina Perälä, Team FitBody Pro, Rovaniemi (157)
Roosa Parvi, ei tiimiä, Seinäjoki (157)
Sena Coban, Team Optimal Fit, Hyvinkää (157)
Sara Länsivuori, Team Strong Body, Helsinki (157,5)
Jaana Seppä, Team Bull’s All Out, Oulu (158)
Emilia Ellonen, Team Optimal Fit K&M, Lappeenranta (158)
Janica Saari, Team Pro Fit, Seinäjoki (160)
Sari Uski, Team SPower, Turku (162)
Pinja Partanen, Team Warriors, Espoo (163)


Wellness fitness + 163 cm
Linda Lundgren, Team Fit lions, Helsinki (164)
Evelina Lillkåla, Team SPower, Kokkola (164,4)
Tiina Torppa, Team MK-Physique, Pirkkala (165)
Enni Poikulainen, Team Fit Lions, Helsinki (167)
Bettina Gräsbeck, Team Badass Athletes, Helsinki (167,5)
Sanna Kauramäki, Lean Team, Tampere (170)
Anniina Lackman, Team Bull’s All Out, Tampere (170,5)
Pinja Suomi, Team Strong Body, Lohja (171)
Leena Uhtakari, Team Bull’s All Out, Tampere (174)
Jonna Hakanpää, Team Bull’s All Out, Seinäjoki (176)
Julia Bährend, Team Bull’s All Out, Pirkkala (178)


Women’s physique
Marika Näykki, Team Bull’s All Out, Hyllykallio (156)
Hannele Kejonen, Team Jiipee, Tuusula (161)


Fitness
Julia Mäensivu, Team Fit-X, Järvenpää (169, juniori)


Fit model
Katja Rantala, Team Silverbulls, Vihti (160)
Johanna Nikkanen, Team Strong Body, Lohja (166)


Men’s physique – 175 cm
Petri Mäkelä, Team Bull’s All Out, Vantaa (168)
Said Naeim Hosseini, Team Trifinity, Pietarsaari (168)
Chuye Jules Ndange, Team Fit lions, Espoo (172)
Vili Volotinen, Team Pro Level, Jyväskylä (173)


Men’s physique – 178 cm
Juuso Koskela, Team Green Beat, Pori (176)


Men’s physique + 178 cm
Javid Noori, Team Pro Level, Espoo (179)
Soran Mohammed Kahder, ei tiimiä, Helsinki (181)
Hexun Yang, Team Fitfarm, Tampere (182)
Kristian Lampinen, Team Pro Level, Helsinki (182)
Jori Väisänen, Northern Light’s Fitness Team, Sotkamo (183)
Jere Autero, Team Fitfarm, Tampere (183)
Sami Klemetti, Team Pro Level, Espoo (186)
Lari Kaltiola, Team PiranttiSport, Joensuu (187)


Classic Bodybuilding – 175 cm
Ville Jaakkola, Sensei Team, Lieto (171)
Verneri Hast, Team Fysiomotion, Kuopio (172)
Jarmo Hintikka, Team Solana, Espoo (172)
Heikki Häkkinen, Team Bull’s All Out, Kouvola (175)
Pekka Tervo, ei tiimiä, Sotkamo (175)


Classic Bodybuilding + 175 cm
Leo Pölkki, Sensei Team, Äänekoski (178)
Andreas Will, Team Optimal Fit K&M, Lahti (181)
Teemu Laaksonen, Team Fitfarm, Tampere (183)
Tuomo Kanninen, Team PiranttiSport, Lehmo (186)


Classic Physique
Ossi Voutilainen, Team FysioMaker, Kuopio (178)
Jani Hukkanen, Team Elixir Physique, Riihimäki (180)


Wheelchair bodybuilding
Artturi Verho, Team Jiipee, Lahti
Teemu Tuominen, Team Optimal Fit K&M, Lahti


Junioreiden SM
Bikini fitness 16-19-vuotiaat
Oodi Anttila, Team Strong Body, Tampere (158)
Oona Kaartinen, Team MK-Physique, Järvenpää (158)
Elli Siippanen, Team Golden Fitness, Tampere (162)
Nella Volanen, Team FitFabriken, Porvoo (169)
Emma Hautala, Team Fitfarm, Kokkola (170,5)
Nea Leinonen, Team Piukat Paikat, Pori (172)


Bikini fitness 20-23-vuotiaat
Josefina Pulska, Team Jiipee, Raahe  (153)
Mirka Hotti, Team FitFire, Tampere (158)
Sarah Viitamäki, Team Balanced Body, Sastamala (163)
Veera Eronen, Team Pro Academy, Joensuu (163)
Claudia Saarinen, Team Fitfarm, Tampere (163)
Rosa Avila, Team Pro Level, Helsinki (163)
Malla Kontto, Team Sportlife, Helsinki (166)
Enni Sinisalo, Team Tähtikunto, Vantaa (166)
Johanna Marjoniemi, Team FitFire, Lahti (168)
Ronja Mannerheimo, Team Fitfarm, Tampere (168)
Milana Hillbom, Team Badass Athletes, Klaukkala (168)
Sanni Malinen, Team East Body, Helsinki (168)
Nina Pollari, Team Strong Body, Vantaa (168)
Annabel Rosenberg, Team Balanced Body, Tampere (168,5)
Janina Moisander, Team Fitfarm, Kokkola (169)
Julia Asumalahti, Team Balanced Body, Ikaalinen (170)
Emma Louevuo, Team Pro Level, Vantaa (170)
Niina Laamanen, Team Sportlife, Tampere (170)
Elli Iso-Tuisku, Nomad Elite Team, Tampere (171)
Janina Latovehmas, Team Strong Body, Nummela (172)
Rosa Nenonen, Team Fitfarm, Helsinki (174)
Antonia Eneh, Team East Body, Helsinki (174)


Body fitness 16-19-vuotiaat


Body fitness 20-23-vuotiaat
Emmi Räsänen, ei tiimiä, Espoo (157)
Ella Halima, Team West Coast Trainers, Pori (161)
Jasmin Kettunen, Team Fit Lions, Helsinki (166)
Aurora Jokela, Team Strong Body, Helsinki (166)
Oona Virta, WellGo Fitness Team, Pori (169)
Laura Mäkimartti, Team Fitfarm, Tampere (175)


Wellness fitness 16-19-vuotiaat


Wellness fitness 20-23-vuotiaat
Anniina Perälä, Team FitBody Pro, Rovaniemi (157)
Roosa Parvi, ei tiimiä, Seinäjoki (157)
Evelina Lillkåla, Team SPower, Kokkola (164,4)
Enni Poikulainen, Team Fit Lions, Helsinki (167)


Men’s physique 16-19-vuotiaat
Max Zilliacus, ei tiimiä, Porvoo (178)


Men’s physique 20-23-vuotiaat
Oussama Bin Heda, ei tiimiä, Salo (175)
Javid Noori, Team Pro Level, Espoo (179)
Jere Autero, Team Fitfarm, Tampere (183)


Wellness fitness 20-23-vuotiaat
Classic Bodybuilding 16-19-vuotiaat


Classic Bodybuilding 20-23-vuotiaat
Teemu Laaksonen, Team Fitfarm, Tampere (183)


Classic Physique 16-19-vuotiaat


Classic physique 20-23-vuotiaat
Besmellah Mardani, ei tiimiä, Turku (161)
Nesar Rezaei, Team Fit Lions, Sipoo (175)


Masters SM
Bikini fitness 35
Maiju Hill, Team Warriors, Espoo (162,5)
Marika Hyttinen, Team Strong Body, Karkkila (163)
Michelle Fröberg, Team Strong Body, Lohja (164)
Riikka Lehtosalo, Team Jiipee, Rovaniemi (166)
Kaisa Kantola, Team Jiipee, Kuusamo (171)


Bikini fitness 40
Anna Kallio, Team Pro Level, Kerava (164)
Piia Lamberg, Team Sportlife, Virrat (168)
Krista Konttajärvi, Team Jiipee, Tornio (170)


Bikini fitness 45
Marja Mäkelä, Team West Coast Fitness Academy, Kerava (163)
Virpi Pylkkönen, Team Fitfarm, Joensuu (165)
Nina Borg, Team Pro Level, Helsinki (166)
Katja Luhtalampi, Team Strong Body, Lohja (171)
Pia Teissala, Team Fit-X, Naantali (174)


Body fitness 35
Minna Pohjola, Team BodyRock, Turku (156)
Kristiina Koivusalo, Team Bull’s All Out, Kaustinen (158)
Heidi Mannila, Team Tzemppi, Laitila (160)
Jenni Hulkko, Team Bull’s All Out, Vantaa (161,5)
Tiina Kulmala, Team Strong Body, Vantaa (163)
Miia Joukainen, Lean Team, Tampere (163)
Laura Saine, Team Tzemppi, Pori (164)
Saija Paavilainen, Team West Coast Trainers, Harjavalta (165)
Jonna Repo, Team Elixir Physique, Hyvinkää (166)
Johanna Kraft, Team West Coast Fitness Academy, Hiltulanlahti (167)
Meiju Kiiski, Team Optimal Fit K&M, Lahti (169)
Heidi Hiitiö, Team FitFire, Lepsämä (174)
Emilia Leppänen, Team Bull’s All Out, Järvenpää (175)
Christa Koskivirta, Team Bull’s All Out, Salo (177)


Body fitness 40
Tuulia Sundell, Team Bull’s All Out, Tervakoski (160)
Satu Hiltunen, Team Jiipee, Tornio (162)
Heidi Ahlqvist, Team West Coast Fitness Academy, Launonen (162)
Auli Sakko, Team Pro-Am Gym, Keminmaa (164)
Marjo Hakojärvi, Team Strong Body, Lohja (164)
Karin Purhonen, Sensei Team, Ristiina (165)
Saara Nieminen, Team Strong Body, Kouvola (165)
Kristiina Nummela, Team Fysiomotion, Seinäjoki (165)
Suvi Kaukainen, Team Bull’s All Out, Kaaro (167)
Kirsi Helander-Helin, Team Bull’s All Out, Hämeenlinna (167)
Reeta Koistinen, Team East Body, Helsinki (184)


Body fitness 45
Tiina Niinimäki, Team Bull’s All Out, Pirkkala (152)
Minna Hotti, Team FitFire, Vääksy (154)
Kati Herranen, Team Bull’s All Out, Turku (155)
Kirsi Timonen, Team PiranttiSport, Joensuu (157)
Salli Valta, Team Fitfarm, Rauma (157)
Pia Junttila, Team Jiipee, Oulu (161)
Tarja Pyykkö, Team Sportlife, Tampere (162)
Reija Vaikkola, Team Bull’s All Out, Kangasala (162,8)
Heli Pakarinen, Team Bull’s All Out, Kuopio (163)
Linda Sonntag, Team Bull’s All Out, Porvoo (174)


Wellness fitness 35
Heidi Majuri, West Coast Fitness Academy, Klaukkala (154)
Jaana Seppä, Team Bull’s All Out, Oulu (158)
Melina Tikkanen, Northern Light’s Fitness Team, Jyväskylä (160)
Sari Uski, Team SPower, Turku (162)
Saija Keskinen, Team MK-Physique, Keuruu (167)
Bettina Gräsbeck, Team Badass Athletes, Helsinki (167,5)
Sanna Kauramäki, Lean Team, Tampere (170)
Leena Uhtakari, Team Bull’s All Out, Tampere (174)


Women’s physique 35
Marika Näykki, Team Bull’s All Out, Hyllykallio (156)
Hannele Kejonen, Team Jiipee, Tuusula (161)


Men’s physique 40
Lari Kaltiola, Team PiranttiSport, Joensuu (187)


Classic Bodybuilding 40
Heikki Häkkinen, Team Bull’s All Out, Kouvola (175)
Andreas Will, Team Optimal Fit K&M, Lahti (181)


Classic Physique 40

Seuraa meitä myös instagramissa

Yhteistyössä SEO-markkinoinnin kanssa