FITNESS CLASSIC, YLEISET SARJAT

Artistic fitness
Iiris Romo, Team Top Gun, Jyväskylä
Saga Granlund, Team Fitfarm, Seinäjoki
Vilma Hyrkäs, Team Strong Body, Helsinki

Bikini fitness – 160 cm
Tuula Putkuri, Unlimited Power  Team, Turku
Iiris Romo, Team Top Gun, Jyväskylä
Vilma Korpela, Team Michaelangelo’s, Turku
Clarissa Pajukoski, Team Focus, Forssa
Tiina-Tuisku Ilola, Team Fit Rebels, Helsinki
Rebecca Koskinen, Team Fit Rebels, Espoo
Roosa Mustonen, Team Fysiomaker, Siilinjärvi
Hanna-Maija Härkönen, Team Jiipee, Oulu
Jenna Nikula, Team Jiipee, Oulu
Jenna Nummelin, Team East Body, Jyväskylä
Venla Karonen, Team Pro Level, Helsinki
Laura Annola, Team MK-Physique, Tampere
Emily Green, Team Supermoves, Raisio
Julia Piekkari, Team Fitfarm, Tampere
Daniela Kenton, Team Elite Academy, Helsinki
Mila Äikäs, Team Elite Academy, Tampere
Katriina Lehtimäki, Team Elite Academy, Pori
Elle Näkkäläjärvi, Team Elite Academy, Helsinki

Bikini fitness – 163 cm
Nella Autere, Team Fit Rebels, Helsinki
Rosa Svenn, Team Athlete Flow, Vantaa
Karoliina Mikonaho, Team Advanced Fitness, Lahti
Iina Taimi, Team Advanced Fitness, Vantaa
Emilia Föhr, Team Fysiomaker, Kuopio
Marika Harjunpää, Team Karboni, Helsinki
Mira Lilja, Team Nordic Physique, Vantaa
Patricia Viitanen, Team Pro Level, Porvoo
Sonja Ristolainen, Team Will-Do, Äänekoski
Anny Trujillo Pessolano, Team BAO, Helsinki
Jenna Saarinen, Team Fitfarm, Tampere
Aleksiina Ristimäki, Team Elite Academy, Espoo
Pinja Toiviainen, Team MK Pro, Lohja
Vilmiina Virtanen, Team MK Pro, Vantaa
Mira Rönnberg, Team MK-Physique, Helsinki

Bikini fitness – 166 cm
Jenni Kerimä, Team Fit Rebels, Hyvinkää
Vera Aho, Team Fit Rebels, Kirkkonummi
Hanna Uski, Team Advanced Fitness, Turku
Iida Södergård, Nomad Elite Team, Tampere
Wilma Peltola, Team Pro Level, Espoo
Juuli Moilanen, Team Pro Level, Tampere
Johanna Rantala, Team Fitfarm, Tampere
Ellen Sofia Tullinen, Team Optimal Fit K&M, Mikkeli
Maiju Paronen, Team Optimal Fit K&M, Helsinki
Jenna Peura, Team Smells Like Fitness, Joensuu

Bikini fitness – 169 cm
Kiia Helenius, Team Balanced Body, Kangasala
Tuulia Aula, Team Jiipee, Oulu
Helmi Harjuhahto, Team Jiipee, Oulu
Aleksandra Putrolainen, Dream Team Athletes, Lappeenranta
Mikaela Paavolainen, Team Glory, Kotka
Laura Paavola, Team Finnish Physique Academy, Helsinki
Veera Kortet, Northern Light Fitness Team, Tampere
Ronja Mannerheimo, Team Fitfarm, Helsinki
Julia Brandt, Team Fitfarm, Kokkola
Yasmin Smith, Team Fitfarm, Tampere
Sini Ollikainen, Team TT-Athletic, Joensuu
Anna Bäck, Team Golden Fitness, Helsinki
Iina Tatarinov, Team Strong Body, Vantaa

Bikini fitness – 172 cm

Sonja Ollila, Team Warriors, Savonlinna
Kati Viitala, Team Step2Fit, Turku
Salla Pakkanen, Team Fit Rebels, Vantaa
Ella Moukolainen, Team Advanced Fitness, Espoo
Lily Korpela, Team Balanced Body, Tampere
Agniezka Knapik-Happonen, Team Balanced Body, Tampere
Martta Kaarniranta, Team Fysiomaker, Kuopio
Nana Nedo, Team Pro Level, Kotka
Savanna Kauppila, Team Pro Level, Rovaniemi
Eija Niemi, Team BAO, Lohja
Heli Böhm-Kotamäki, Team BAO, Orimattila
Saga Granlund, Team Fitfarm, Seinäjoki
Niina Laamanen, Team Fitfarm, Helsinki
Vilma Kiiveri, Team Fitfarm, Rauma
Tetta Härkönen, Teanm Fit Rebels, Helsinki
Céline Tschirpig, Team SPower, Kangasala
Kristiina Pekonen, Team TT-Athletic, Joensuu
Elvi Jauho, Team Badass Athletes, Helsinki

Bikini fitness + 172 cm
Veera Taskinen, Team Fit Rebels, Turku
Eve Luhtala, Team Advanced Fitness, Helsinki
Jenna Seppälä, Team Advanced Fitness, Turku
Maria Alikoski, Team Guns and Poses, Oulu
Anni Hirvinen, Team Fullmetal & FitBodyPro, Jyväskylä
Janina Lehti, Team Finnish Physique Academy, Espoo
Laura Simola, Team BAO, Helsinki
Jaana Manner, Team Profit, Seinäjoki
Evangelia Limnios, Team Fitfarm, Tampere
Venla Mattila, Team MK Pro, Helsinki
Sanna-Maija Aalto, Team Optimal Fit K&M, Järvenpää
Noora Lähteenmäki, Team SPower, Loimaa
Vilma Hyrkäs, Team Strong Body, Helsinki
Katariina Karlsson, Team MK-Physique, Mänttä
Lilia Hosko, Skip Team ry., Kotka

Body fitness – 158 cm
Iida Peltola, Team Warriors, Turku
Salli Valta, Team Step2Fit, Rauma
Saara Airisto, Team Step2Fit, Uusikaupunki
Virpi Sipilä, Team Balanced Body, Nokia
Erika Ruokamo, Team Jiipee, Helsinki
Heidi Marttila, Team Jiipee, Simo
Nikita Kurkinen, Team Jiipee, Rovaniemi
Monna Helen, Team Fitfire, Asikkala
Marika Nyström, Team Will-Do, Vantaa
Kristiina Koivusalo, Team BAO, Kaustinen
Minna Korhonen, Team BAO, Vantaa
Eveliina Saarinen, Team BAO, Jämsä
Jemina Hietanen, Team Elite Academy, Tampere
Laura Kindstedt, Team Karboni, Jyväskylä
Kirsi Timonen, Team Smells Like Fitness, Joensuu
Kati Olamo, Team Badass Athletes, Helsinki
Anne Keränen, Team Evolve, Helsinki

Body fitness – 163 cm
Niina Nyberg, Team Advanced Fitness, Kuopio
Elli Hedman, Team Kuofit, Jyväskylä
Terhi Ahola, Team BAO, Seinäjoki
Noora Tyni, Team BAO, Kangasala
Taru Pusa, Team BAO, Tampere
Marja Poutanen, Team BAO, Valkeakoski
Tuulia Sundell, Team BAO, Tervakoski
Anne Salonen, Team BAO, Vantaa
Heli Pakarinen, Team BAO, Kuopio
Sade Murtovaara, Team Elite Academy, Tampere
Roosa Valtanen, Team Elite Academy, Espoo
Johanna Heinijoki, Team Elite Academy, Tampere
Anna-Stina Tajakka, Team MK-Physique, Oulu

Body fitness – 168 cm
Riia Kava, Unlimited Power Team, Turku
Mindi Nuutti, Team Fit Rebels, Helsinki
Jenny Villanen, Team Fit Rebels, Lohja
Venla Tsupari, Team Fit Rebels, Vantaa
Nea Isotalo, Team Advanced Fitness, Jyväskylä
Merja Turpeinen, Alpha Pro Team, Pielavesi
Anna Leinonen, Bodyart Team, Lappeenranta
Anu Koivisto, Team Jiipee, Rovaniemi
Eva Tinkanen, Team Karboni, Kotka
Laura Matara, Team Pro Level, Helsinki
Liisa Vepsäläinen, Dream Team Athletes, Helsinki
Essi Hämäläinen, Team BAO, Nurmijärvi
Sanna Saarman-Kemppi, Team BAO, Espoo
Hannamari Niemelä, Team BAO, Ilmajoki
Mari Mäkinen, Team BAO, Ylöjärvi
Liisa Manninen, Team BAO, Oulu
Mari Oikari, Team BAO, Jyväskylä
Susanna Niemi, Team BAO, Seinäjoki
Jenni Aro, Team BAO, Kausala
Diana Sandvik, Team Supermoves, Turku
Sanni Kastelvuo, Team Fit Lions, Tampere
Laura Koli, Pure Vision Team, Tarvasjoki
Outi Harju, Team MK-Physique, Valkeakoski

Body fitness + 168 cm
Emilia Heikkilä, Team Piukat Paikat, Pori
Soile Sallinen, Team Fit Rebels, Vantaa
Iida Rajamäki, Team Balanced Body, Tampere
Frida Leino, Team Balanced Body, Tampere
Alisa Laitinen, Team East Body, Nummela
Terhi Elgfors, Team Will-Do, Tampere
Kati Ikonen, Team Will-Do, Vantaa
Mari Partanen, West Coast Fitness Academy, Nurmijärvi
Emmi Kalliosalo, Team Kuofit, Kuopio
Pilvi Brusila, Team BAO, Kuopio
Katja Järvinen, Team BAO, Virrat
Emma Wegelius, Team BAO, Helsinki
Eini Koskinen, Team BAO, Kotka
Maria Lahti, Team BAO, Tampere
Mirella Mäkelä, Team BAO, Seinäjoki
Eeva Isotalo, Team BAO, Lempäälä
Linda Vainio, Team BAO, Turku
Kaisa Laukkanen, Team Profit, Alavus
Kati Jokinen, Team Profit, Kuortane
Jenny Närvi, Team Fitfarm, Rauma
Katri Haapamäki, Team Fitfarm, Tampere
Sanna Kiiski, Team Fitfarm, Rauma
Katariina Pitkänen, Team Elite Academy, Helsinki
Kirsi-Maria Hjelm, Team MK-Physique, Kärkölä
Sanni Lehto Team Fitfarm, Tampere

Classic physique
Jose Marco Lavagnolli Giannini, Team Warriors, Helsinki
Marko Pitkänen Team Top Gun, Jyväskylä
Juuso Koskela-Salmivala, Team Green Beat
Kenneth Mbah Titi, Team Evolve, Espoo
Dael Jeudy, Team Evolve, Espoo
Samuli Ruohonen, Team Fysiomotion, Forssa
Juho Salonsaari, Team Fysiomotion, Sievi
Lucas Järvinen, Team Next Generation Physique, Jyväskylä
Mikke Friman, Team Bodycom, Porvoo
Kasper Halonen, Team Kuofit, Kuopio
Anton Parkkinen, Team BAO, Lahti
Casper Ylenius, Pure Vision Team, Turku
Aapo Kilpeläinen, Team Fitfarm, Tampere
Ilkka Ollila, TeamIoFit, Kouvola

Classic bodybuilding
Eetu Tapper, Team Warriors, Turku
Marko Pitkänen Team Top Gun, Jyväskylä
Juuso Koskela-Salmivala, Team Green Beat
Samuli Ruohonen, Team Fysiomotion, Forssa
Juho Salonsaari, Team Fysiomotion, Sievi
Jarkko Virta, Team Fysiomaker, Rovaniemi
Lucas Järvinen, Team Next Generation Physique, Jyväskylä
Mikke Friman, Team Bodycom, Porvoo
Marcus Kavanen, Team BAO, Helsinki
Tuomas Uimonen, Team BAO, Helsinki
Joni Hakala, Team BAO, Akaa
Casper Ylenius, Pure Vision Team, Turku
Aapo Kilpeläinen, Team Fitfarm, Tampere
Ville Lehkonen, Team Fitfarm, Tampere
Ilkka Ollila, TeamIoFit, Kouvola
Aram Hajipour, Team Karboni, Helsinki

Men’s physique – 175 cm
Jesse Lattu, Team Advanced Fitness, Kuopio
Joonas Ronimus, Team Advanced Fitness, Espoo
Janne-Pekka Marttila, Team Guns and Poses, Oulu
Memo Ismail, Team Fit Lions, Helsinki
Christian Lindqvist, Team Crew03, Lahti

Men’s physique – 180 cm
Juuso Mäki-Kuhna, Team Advanced Fitness, Lappeenranta
Toni Vekka, Team Advanced Fitness, Turku
Toivo Säily, Team Fysiomotion, Kempele
Elias Saeedi, Team Fysiomotion, Vantaa
Pekka Hölsö, Team Karboni, Valkeakoski
Reko Möttönen, Team Strong Body, Lohja

Men’s physique + 180 cm
Tatu Saareks, Team Advanced Fitness, Lappeenranta
Topias Lahti, Team Advanced Fitness, Hämeenlinna
Pekka Posio, Invicta Fitness Team, Helsinki
Tero Leinonen, Team Guns and Poses, Oulu
Santtu Kütt, Team Finnish Physique Academy, Jyväskylä
David Tamayo Vera, Tean Warriors, Espoo
Rami Khalil, Team Badass Athletes, Espoo

Wellness fitness – 158 cm
Krista Anttonen, Team Advanced Fitness, Tampere
Eveliina Henriksson, Team Advanced Fitness, Lahti
Mirva Kangasniemi, Team Fysiomotion, Oulu
Satu Takamaa, Team Karboni, Vantaa
Sara Havia, Team BAO, Tampere
Laura Virlander, Team BAO, Tampere
Fanny Joensuu, Team Fitfarm, Tampere
Emilia Ellonen, Team Optimal Fit K&M, Lappeenranta
Sini-Tuuli Hautalahti, Team Strong Body, Loimaa
Heidi Möttönen, Team Strong Body, Lohja

Wellness fitness – 163 cm
Agneta Honkala, Team Michaelangelo’s, Mustasaari
Anna-Iiris Mäkäräinen, Team BAO, Kuopio
Reija Vaikkola, Team BAO, Kangasala
Paula Koskenheimo, Team BAO, Mänttä
Isabel Saarela, Team BAO, Tampere
Elina Peurala, Team Profit, Alavus
Sandra Öster, Team Fitfarm, Mustasaari
Veera Seilonen, Team Strong Body, Lahti

Wellness fitness – 168 cm
Saija Keskinen, Flow Fitness Team, Keuruu
Niina Pyrhönen, Team Will-Do, Vantaa
Emma Hannula, Team BAO, Oulu
Kirsi Helander-Helin, Team BAO, Hämeenlinna
Aino Uusipaikka, Team Supermoves, Turku
Opri Nihtinen, Team Fitfarm, Pori
Julia Heittokangas, Team Fitfarm, Tampere
Niina Ylisaari, Team Strong Body, Espoo

Wellness Fitness + 168 cm
Iida Tolppanen, Team Fit Rebels, Helsinki
Matleena Kinnunen, Team Advanced Fitness, Lappeenranta
Meeri Kallanto, Team Balanced Body, Hämeenlinna
Emmi Mattila, Team Madness, Turku
Emilia Kiiveri, Team Fitfarm, Tampere
Niina Kaunisto, Team Fitfarm, Vaasa
Kaisa Koivulahti, Team Fitfarm, Kylänpää
Katriina Mannonen, Team SPower, Pori
Vilma Leppänen, Team Strong Body, Jyväskylä
Saija Keskinen, Flow Fitness Teamn, Keuruu

Women’s physique
Jenni Hyyppä, Team BAO, Seinäjoki
Nea Haakanen, Team TNT, Lahti

JUNIORIEN SM

Artistic fitness juniorien SM 16-23-vuotiaat
Iiris Romo, Team Top Gun, Jyväskylä

Bikini fitness juniorien SM 20–23-vuotiaat – 162 cm
Jenna Nikula, Team Jiipee, Oulu
Alisa Tervahauta, Team Fullmetal & FitBodyPro, Oulu
Venla Karonen, Team Pro Level, Helsinki
Jenna Nummelin, Team East Body, Jyväskylä
Mila Äikäs, Team Elite Academy, Tampere
Iiris Romo, Team Top Gun, Jyväskylä
Vilma Korpela, Team Michaelangelo’s, Turku
Julia Piekkari, Team Fitfarm, Tampere
Pinja Toiviainen, Team MK Pro, Lohja
Emilia Föhr, Team Fysiomaker, Kuopio
Mira Lilja, Team Nordic Physique, Vantaa

Bikini fitness juniorien SM 20–23-vuotiaat – 168 cm
Nella Autere, Team Fit Rebels, Helsinki
Karoliina Mikonaho, Team Advanced Fitness, Lahti
Maiju Paronen, Team Optimal Fit K&M, Helsinki
Jenna Peura, Team Smells Like Fitness, Joensuu
Vera Aho, Team Fit Rebels, Kirkkonummi
Wilma Peltola, Team Pro Level, Espoo
Kiia Helenius, Team Balanced Body, Kangasala
Yasmin Smith, Team Fitfarm, Tampere
Veera Kortet, Northern Light Fitness Team, Tampere
Julia Brandt, Team Fitfarm, Kokkola

Bikini fitness juniorien SM 20–23-vuotiaat + 168 cm
Helmi Harjuhahto, Team Jiipee, Oulu
Vilma Kiiveri, Team Fitfarm, Rauma
Martta Kaarniranta, Team Fysiomaker, Kuopio
Anni Hirvinen, Team Fullmetal, Jyväskylä
Lily Korpela, Team Balanced Body, Tampere
Sonja Ollila, Team Warriors, Savonlinna
Savanna Kauppila, Team Pro Level, Rovaniemi
Veera Taskinen, Team Fit Rebels, Turku
Elvi Jauho, Team Badass Athletes, Helsinki

Body fitness juniorien SM 16-19-vuotiaat
Anna Leinonen, Bodyart Team, Lappeenranta
Venla Tsupari, Team Fit Rebels, Vantaa
Liisa Vepsäläinen, Dream Team Athletes, Helsinki
Kaisa Laukkanen, Team Profit, Alavus
Sade Murtovaara, Team Elite Academy, Tampere

Body fitness juniorien SM 20-23-vuotiaat
Iida Peltola, Team Warriors, Turku
Saara Airisto, Team Step2Fit, Uusikaupunki
Mindi Nuutti, Team Fit Rebels, Helsinki
Nea Isotalo, Team Advanced Fitness, Jyväskylä
Iida Rajamäki, Team Balanced Body, Tampere
Frida Leino, Team Balanced Body, Tampere
Alisa Laitinen, Team East Body, Nummela
Sanni Lehto Team Fitfarm, Tampere

Classic physique juniorien SM 20–23-vuotiaat
Samuli Ruohonen, Team Fysiomotion, Forssa
Juho Salonsaari, Team Fysiomotion, Sievi
Mikke Friman, Team Bodycom, Porvoo
Lucas Järvinen, Team Next Generation Physique, Jyväskylä
Kasper Halonen, Team Kuofit, Kuopio
Anton Parkkinen, Team BAO, Lahti
Arttu Soinila, Team Karboni, Helsinki

Classic bodybuilding juniorien SM 20–23-vuotiaat
Samuli Ruohonen, Team Fysiomotion, Forssa
Juho Salonsaari, Team Fysiomotion, Sievi
Romeo Leino, Team Evolve, Espoo
Mikke Friman, Team Bodycom, Porvoo
Lucas Järvinen, Team Next Generation Physique, Jyväskylä

Men’s physique juniorien SM 16–19-vuotiaat
Ville Liimatta, Team Optimal Fit K&M, Vantaa

Men’s physique juniorien SM 20–23-vuotiaat
Tatu Saareks, Team Advanced Fitness, Lappeenranta
Joonas Ronimus, Team Advanced Fitness, Espoo
Santtu Kütt, Team Finnish Physique Academy, Jyväskylä
David Tamayo Vera, Tean Warriors, Espoo

Wellness fitness juniorien SM 16–19-vuotiaat
Anna-Iiris Mäkäräinen, Team BAO, Kuopio
Aino Uusipaikka, Team Supermoves, Turku

Wellness fitness juniorien SM 20–23-vuotiaat
Iida Tolppanen, Team Fit Rebels, Helsinki
Ninette Nahkuri, Team Evolve, Kouvola
Matleena Kinnunen, Team Advanced Fitness, Lappeenranta
Emma Hannula, Team BAO, Oulu
Fanny Joensuu, Team Fitfarm, Tampere
Opri Nihtinen, Team Fitfarm, Pori
Julia Heittokangas, Team Fitfarm, Tampere
Vilma Leppänen, Team Strong Body, Jyväskylä

MASTERS  SM

Bikini fitness masters SM 35–39-vuotiaat
Kati Viitala, Team Step2Fit, Turku
Mira Rönnberg, Team MK-Physique, Helsinki
Maria Alikoski, Team Guns and Poses, Oulu
Salla Pakkanen, Team Fit Rebels, Vantaa
Aleksandra Putrolainen, Dream Team Athletes, Lappeenranta
Nana Nedo, Team Pro Level, Kotka
Laura Paavola, Team Finnish Physique Academy, Helsinki
Anny Trujillo Pessolano, Team BAO, Helsinki
Jaana Manner, Team Profit, Seinäjoki
Emily Green, Team Supermoves, Raisio
Jenna Saarinen, Team Fitfarm, Tampere
Katriina Lehtimäki, Team Elite Academy, Pori
Kristiina Pekonen, Team TT-Athletic, Joensuu
Sini Ollikainen, Team TT-Athletic, Joensuu

Bikini fitness masters SM 40–44-vuotiaat
Katariina Karlsson, Team MK-Physique, Mänttä
Mari Partanen, West Coast Fitness Academy, Nurmijärvi
Eija Niemi, Team BAO, Lohja
Johanna Rantala, Team Fitfarm, Tampere
Ellen Sofia Tullinen, Team Optimal Fit K&M, Mikkeli

Bikini fitness masters SM 45–49-vuotiaat
Tuula Putkuri, Unlimited Power  Team, Turku
Hanna-Maija Härkönen, Team Jiipee, Oulu
Sonja Ristolainen, Team Will-Do, Äänekoski
Heli Böhm-Kotamäki, Team BAO, Orimattila
Evangelia Limnios, Team Fitfarm, Tampere
Kaisa Lehtola, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Merit Metsik, Team TNT, Nummela

Bikini fitness masters SM + 50-vuotiaat
Tetta Härkönen, Team Fit Rebels, Helsinki
Mai Männynsalo, Team Evolve, Helsinki
Agniezka Knapik-Happonen, Team Balanced Body, Tampere
Paula Kokkoniemi, Team Jiipee, Rovaniemi
Marika Harjunpää, Team Karboni, Helsinki
Marja Mäkelä, Team Strong Physiques, Kerava
Laura Simola, Team BAO, Helsinki
Sanna Laakso, Team Fitfarm, Jämsä
Päivi Säisä, Team Golden Fitness, Iisalmi

Body fitness masters SM 35–39-vuotiaat
Outi Harju, Team MK-Physique, Valkeakoski
Soile Sallinen, Team Fit Rebels, Vantaa
Erika Ruokamo, Team Jiipee, Helsinki
Laura Matara, Team Pro Level, Helsinki
Marika Nyström, Team Will-Do, Vantaa
Emmi Kalliosalo, Team Kuofit, Kuopio
Liisa Manninen, Team BAO, Oulu
Minna Korhonen, Team BAO, Vantaa
Mari Oikari, Team BAO, Jyväskylä
Susanna Niemi, Team BAO, Seinäjoki
Mirella Mäkelä, Team BAO, Seinäjoki
Eveliina Saarinen, Team BAO, Jämsä
Eeva Isotalo, Team BAO, Lempäälä
Linda Vainio, Team BAO, Turku
Laura Koli, Pure Vision Team, Tarvasjoki
Katri Haapamäki, Team Fitfarm, Tampere
Sanna Kiiski, Team Fitfarm, Rauma
Jemina Hietanen, Team Elite Academy, Tampere

Body fitness masters SM 40–44-vuotiaat
Kirsi-Maria Hjelm, Team MK-Physique, Kärkölä
Jenny Villanen, Team Fit Rebels, Lohja
Heidi Marttila, Team Jiipee, Simo
Anu Koivisto, Team Jiipee, Rovaniemi
Monna Helen, Team Fitfire, Asikkala
Essi Hämäläinen, Team BAO, Nurmijärvi
Sanna Saarman-Kemppi, Team BAO, Espoo
Terhi Ahola, Team BAO, Seinäjoki
Noora Tyni, Team BAO, Kangasala
Kristiina Koivusalo, Team BAO, Kaustinen
Kati Jokinen, Team Profit, Kuortane

Body fitness masters SM 45–49-vuotiaat
Niina Nyberg, Team Advanced Fitness, Kuopio
Merja Turpeinen, Alpha Pro Team, Pielavesi
Terhi Elgfors, Team Will-Do, Tampere
Kati Ikonen, Team Will-Do, Vantaa
Pilvi Brusila, Team BAO, Kuopio
Hannamari Niemelä, Team BAO, Ilmajoki
Taru Pusa, Team BAO, Tampere
Jenni Aro, Team BAO, Kausala
Marja Poutanen, Team BAO, Valkeakoski
Tuulia Sundell, Team BAO, Tervakoski
Mari Mäkinen, Team BAO, Ylöjärvi
Katja Järvinen, Team BAO, Virrat
Anne Salonen, Team BAO, Vantaa
Sanna Vyyryläinen, Team BAO, Raisio
Kirsi Timonen, Team Smells Like Fitness, Joensuu
Katja Suosaari, Team Jonoatan, Jämsä

Body fitness masters SM + 50-vuotiaat
Salli Valta, Team Step2Fit, Rauma
Virpi Sipilä, Team Balanced Body, Nokia
Heli Pakarinen, Team BAO, Kuopio
Marika Väkiparta, Team BAO, Raisio
Johanna Sneck, Team BAO, Kinnula
Susanna Niemelä, Team BAO, Tampere
Diana Sandvik, Team Supermoves, Turku
Heli Hampinen, Team East Body, Klaukkala
Laura Kindstedt, Team Karboni, Jyväskylä
Kati Olamo, Team Badass Athletes, Helsinki

Classic bodybuilding masters SM
Jarkko Virta, Team Fysiomaker, Rovaniemi (40-44)
Tuomas Uimonen, Team BAO, Helsinki (40-44)
Joni Hakala, Team BAO, Akaa (40-44)
Ville Lehkonen, Team Fitfarm, Tampere (45-49)
Ilkka Ollila, TeamIoFit, Kouvola (40-44)
Aram Hajipour, Team Karboni, Helsinki (40-44)
Aapo Kilpeläinen, Team Fitfarm, Tampere (+50)

Classic physique masters +40-vuotiaat
Ilkka Ollila, TeamIoFit, Kouvola (40-44)
Dael Jeudy, Team Evolve, Espoo (45-49)
Aapo Kilpeläinen, Team Fitfarm, Tampere (+50)

Men’s physique masters SM
Toni Vekka, Team Advanced Fitness, Turku (40-44)
Toivo Säily, Team Fysiomotion, Kempele (40-44)
Pekka Posio, Invicta Fitness Team, Helsinki (40-44)
Tero Leinonen, Team Guns and Poses, Oulu (40-44)
Johannes Airaksinen, Team Smells Like Fitness, Pieksämäki (40-44)
Janne-Pekka Marttila, Team Guns and Poses, Oulu (45-49)
Pekka Hölsö, Team Karboni, Valkeakoski (45-49)

Wellness fitness masters SM 35–39-vuotiaat
Mirva Kangasniemi, Team Fysiomotion, Oulu
Meeri Kallanto, Team Balanced Body, Hämeenlinna
Satu Takamaa, Team Karboni, Vantaa
Niina Pyrhönen, Team Will-Do, Vantaa
Sara Havia, Team BAO, Tampere
Elina Peurala, Team Profit, Alavus
Niina Kaunisto, Team Fitfarm, Vaasa
Kaisa Koivulahti, Team Fitfarm, Kylänpää
Heidi Möttönen, Team Strong Body, Lohja

Wellness fitness masters SM 40–44-vuotiaat
Saija Keskinen, Flow Fitness Team, Keuruu
Laura Virlander, Team BAO, Tampere
Juuli Korkaila, Team TNT, Lohja

Wellness fitness masters SM 45–49-vuotiaat
Melina Tikkanen, Team BAO, Jyväskylä
Kirsi Helander-Helin, Team BAO, Hämeenlinna
Aino Lindeman, Team Golden Fitness, Hollola

Wellness fitness masters SM + 50-vuotiaat
Agneta Honkala, Team Michaelangelo’s, Mustasaari
Reija Vaikkola, Team BAO, Kangasala
Paula Koskenheimo, Team BAO, Mänttä

Women’s physique masters +35-vuotiaat
Jenni Hyyppä, Team BAO, Seinäjoki
Nea Haakanen, Team TNT, Lahti
Yhteistyössä SEO-markkinoinnin kanssa